Tā kā HUMER Aizliktam degunam ir hipertonisks šķīdums, tam ir augstāka jūras sāls koncentrācija. Tādēļ tas dabīgi atbrīvo aizliktu degunu gan pieaugušajiem, gan bērniem (sk. osmoze), atvieglojot gļotu tīrīšanu un palīdzot atbrīvoties no infekcijas izraisītājiem un alergēniem. Tādējādi Humer Aizliktam degunam palīdz izsargāties no infekcijas saaukstēšanās vai sinusīta laikā.

Indikācijas

Humer Aizliktam degunam atbrīvo aizliktu degunu, ieteicams lietot saaukstēšanās, sinusīta un alerģiskā rinīta gadījumā, var lietot pieaugušajiem (arī grūtniecības laikā) un bērniem no 3 mēnešu vecuma.

Sastāvs

100% dabīgs jūras ūdens, bagāts ar minerālvielām un mikroelementiem: magniju, varu, zeltu, sudrabu, sēru, selēnu, mangānu u.c.
Humer Aizliktam degunam ir sterils, hipertonisks deguna aerosols, šķīdums bez konservantiem.

Lietošanas pamācība

Humer Aizliktam degunam var lietot jebkurā ķermeņa stāvoklī.

  • Saudzīgi ievietojiet uzgali nāsī līdz drošības uzmavai.
  • Uzspiediet uz uzgaļa
  • 1 līdz 2 izsmidzinājumi katrā nāsī 2 līdz 3 reizes dienā.
  • Pēc katras lietošanas reizes noskalojiet uzgali ar karstu ūdeni.

Skatiet mūsu Ieteikumu sadaļu: Kā tīrīt mazuļa degunu.

Pieejams aptiekās.

HUMER Aizliktam degunam – 50ml hipertoniska deguna aerosola – Atbrīvo aizliktu degunu saaukstēšanās, sinusīta, alerģiskā rinīta gadījumā. Šis produkts ir reģistrēta medicīniskā ierīce ar CE marķējumu. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet lietošanas instrukciju. Jautājiet padomu farmaceitam.Laboratoires URGO. 05-2013.